Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
100.26.182.28
2
Turniej w Środę #35
Hot Shots 2014-09-10 odmiana 8 bil
start turnieju: 19:30:18, koniec 02:16:03
Graczy: 20
Meczy: 52
Partii: 205
r1-m1, 00:44:55
I
Tertel, Edward
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r2-m1, 00:54:37
I
Tertel, Edward
 
Le_152, Ma_152
 2 
r3-m1, 00:27:51
I
Tertel, Edward
 
Os_042, To_042
 3 
r4-m1, 00:23:52
I
Tertel, Edward
 
Gu_041, Ar_041
 3 
r1-m2, 00:25:11
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Wr_119, Kr_119
 1 
r2-m2, 00:41:19
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r3-m2, 00:18:25
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Le_152, Ma_152
 0 
r4-m2, 00:31:15
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Os_042, To_042
 3 
r1-m3, 00:28:29
I
Dy_145, Da_145
 
Kisły, Michał
 1 
r2-m3, 00:40:42
I
Dy_145, Da_145
 
Wr_119, Kr_119
 3 
r3-m3, 00:28:16
I
Dy_145, Da_145
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r4-m3, 00:28:10
I
Dy_145, Da_145
 
Le_152, Ma_152
 2 
r1-m4, 00:23:11
I
Baranowski, Grzegorz
 
Bieława, Michał
 3 
r2-m4, 00:48:37
I
Baranowski, Grzegorz
 
Kisły, Michał
 3 
r3-m4, 00:46:47
I
Baranowski, Grzegorz
 
Wr_119, Kr_119
 3 
r4-m4, 00:29:58
I
Baranowski, Grzegorz
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r1-m5, 00:48:12
I
Malinowski, Jacek
 
Kr_120, Ma_120
 2 
r2-m5, 00:26:17
I
Malinowski, Jacek
 
Bieława, Michał
 3 
r3-m5, 00:38:51
I
Malinowski, Jacek
 
Kisły, Michał
 3 
r4-m5, 00:33:30
I
Malinowski, Jacek
 
Wr_119, Kr_119
 1 
r1-m6
Le_047, Ja_047
 
Ze_109, Al_109
 0 
r2-m6, 00:57:47
I
Le_047, Ja_047
 
Kr_120, Ma_120
 2 
r3-m6, 00:39:54
I
Le_047, Ja_047
 
Bieława, Michał
 1 
r4-m6, 00:48:08
I
Le_047, Ja_047
 
Kisły, Michał
 3 
r1-m7
Łu_061, Ma_061
 
Gr_105, Pi_105
 0 
r2-m7, 00:45:58
I
Łu_061, Ma_061
 
Ze_109, Al_109
 2 
r3-m7, 00:37:46
I
Łu_061, Ma_061
 
Kr_120, Ma_120
 0 
r4-m7, 00:26:31
I
Łu_061, Ma_061
 
Bieława, Michał
 0 
r1-m8, 00:21:24
I
Ch_011, St_011
 
Gu_041, Ar_041
 3 
r2-m8, 00:54:38
I
Ch_011, St_011
 
Gr_105, Pi_105
 2 
r3-m8, 00:27:44
I
Ch_011, St_011
 
Ze_109, Al_109
 3 
r4-m8, 00:46:08
I
Ch_011, St_011
 
Kr_120, Ma_120
 2 
r1-m9, 00:35:20
I
Bę_101, Gr_101
 
Os_042, To_042
 3 
r2-m9, 00:18:59
I
Bę_101, Gr_101
 
Gu_041, Ar_041
 3 
r3-m9, 00:36:34
I
Bę_101, Gr_101
 
Gr_105, Pi_105
 2 
r4-m9, 00:30:16
I
Bę_101, Gr_101
 
Ze_109, Al_109
 3 
r1-m10, 01:01:11
I
Bo_087, Ba_087
 
Le_152, Ma_152
 2 
r2-m10, 00:21:33
I
Bo_087, Ba_087
 
Os_042, To_042
 3 
r3-m10, 00:38:10
I
Bo_087, Ba_087
 
Gu_041, Ar_041
 3 
r4-m10, 01:00:03
I
Bo_087, Ba_087
 
Gr_105, Pi_105
 2 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Soboczyński, Piotr(92)
14
12 (0.8571)
2 (0.1429)
11
2 .
Os_042, To_042(42)
14
12 (0.8571)
2 (0.1429)
14
3 .
Łu_061, Ma_061(61)
14
12 (0.8571)
2 (0.1429)
34
4 .
Gu_041, Ar_041(41)
15
12 (0.8000)
3 (0.2000)
4
5 .
Le_047, Ja_047(47)
17
11 (0.6471)
6 (0.3529)
13
6 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
16
9 (0.5625)
7 (0.4375)
5
7 .
Kisły, Michał(121)
19
10 (0.5263)
9 (0.4737)
10
8 .
Malinowski, Jacek(1)
18
9 (0.5000)
9 (0.5000)
8
9 .
Ze_109, Al_109(109)
16
8 (0.5000)
8 (0.5000)
12
10 .
Wr_119, Kr_119(119)
17
8 (0.4706)
9 (0.5294)
7
11 .
Dy_145, Da_145(145)
17
8 (0.4706)
9 (0.5294)
21
12 .
Bieława, Michał(16)
15
7 (0.4667)
8 (0.5333)
35
13 .
Bo_087, Ba_087(87)
18
8 (0.4444)
10 (0.5556)
18
14 .
Ch_011, St_011(11)
17
7 (0.4118)
10 (0.5882)
26
15 .
Kr_120, Ma_120(120)
18
6 (0.3333)
12 (0.6667)
16
16 .
Gr_105, Pi_105(105)
18
6 (0.3333)
12 (0.6667)
37
17 .
Le_152, Ma_152(152)
18
6 (0.3333)
12 (0.6667)
18 .
Bę_101, Gr_101(101)
16
5 (0.3125)
11 (0.6875)
15
19 .
Tertel, Edward(136)
15
4 (0.2667)
11 (0.7333)
17
20 .
Baranowski, Grzegorz(98)
16
4 (0.2500)
12 (0.7500)
19
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Malinowski, Jacek
vs.
Ze_109, Al_109
2-3
00:46:17
 I 
o 1/4 #2
Le_047, Ja_047
vs.
Bieława, Michał
3-0
00:24:22
 I 
o 1/4 #3
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Dy_145, Da_145
3-0
00:24:24
 I 
o 1/4 #4
Kisły, Michał
vs.
Wr_119, Kr_119
3-0
00:23:13
 I 
1/4 #1
Os_042, To_042
vs.
Ze_109, Al_109
0-3
1/4 #2
Gu_041, Ar_041
vs.
Le_047, Ja_047
0-3
1/4 #3
Łu_061, Ma_061
vs.
Lewkowicz, Sylwester
3-2
00:38:44
 I 
1/4 #4
Soboczyński, Piotr
vs.
Kisły, Michał
3-1
00:32:57
 I 
1/2 #1
Ze_109, Al_109
vs.
Le_047, Ja_047
0-3
00:36:52
 I 
1/2 #2
Łu_061, Ma_061
vs.
Soboczyński, Piotr
3-0
00:27:45
 I 
FINAL
Le_047, Ja_047
vs.
Łu_061, Ma_061
3-0
00:27:24
 I 
O 3 miejsce
Ze_109, Al_109
vs.
Soboczyński, Piotr
3-0
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
1131
1000
131
1.5000
2
903
800
103
1.4474
3
692
600
92
1.3947
4
588
500
88
1.3421
5
472
400
72
1.2895
5
471
400
71
1.2895
5
468
400
68
1.2895
5
466
400
66
1.2895
9
297
250
47
1.0789
9
288
250
38
1.0789
9
288
250
38
1.0789
9
288
250
38
1.0789
13
244
210
34
0.8684
14
231
200
31
0.8158
15
212
190
22
0.7632
16
202
180
22
0.7105
17
172
150
22
0.6579
18
172
150
22
0.6053
19
169
150
19
0.5526
20
166
150
16
0.5000
Turniej w Środę #34
Turniej w Środę #36


Strona wyświetlana: 331 razy, ostatnio 2019-09-11 13:01:52 (1922487 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności