Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
35.153.73.72
2
Turniej w środę #05/2017
Snooker Club 2017-02-01 odmiana 8 bil
start turnieju: 18:34:27, koniec 02:47:47
Graczy: 26
Meczy: 50
Partii: 201
r1-m1, 00:33:25
I
Gr_214, Ma_214
 
Ho_038, Ba_038
 3 
r2-m1, 00:36:04
I
Gr_214, Ma_214
 
Bieława, Marek
 3 
r3-m1, 00:44:28
I
Gr_214, Ma_214
 
Baranowski, Grzegorz
 3 
r1-m2, 00:45:30
I
Ze_109, Al_109
 
Si_012, Ma_012
 3 
r2-m2, 00:35:15
I
Ze_109, Al_109
 
Ho_038, Ba_038
 3 
r3-m2, 00:18:29
I
Ze_109, Al_109
 
Bieława, Marek
 0 
r1-m3, 00:29:28
I
Kisły, Michał
 
Bieława, Michał
 3 
r2-m3, 00:33:57
I
Kisły, Michał
 
Si_012, Ma_012
 2 
r3-m3, 00:31:04
I
Kisły, Michał
 
Ho_038, Ba_038
 3 
r1-m4, 00:29:03
I
Kułakowski, Patryk
 
Matykowski, Artur
 3 
r2-m4, 00:22:56
I
Kułakowski, Patryk
 
Bieława, Michał
 3 
r3-m4, 00:20:43
I
Kułakowski, Patryk
 
Si_012, Ma_012
 3 
r1-m5, 00:22:25
I
Dulat, Piotr
 
Pawłowski, Dariusz
 0 
r2-m5, 00:33:22
I
Dulat, Piotr
 
Matykowski, Artur
 0 
r3-m5, 00:31:32
I
Dulat, Piotr
 
Bieława, Michał
 3 
r1-m6, 00:21:35
I
Malinowski, Jacek
 
Le_152, Ma_152
 0 
r2-m6, 00:25:56
I
Malinowski, Jacek
 
Pawłowski, Dariusz
 3 
r3-m6, 00:49:27
I
Malinowski, Jacek
 
Matykowski, Artur
 3 
r1-m7, 00:23:09
I
Cz_162, Wo_162
 
Łu_219, Ma_219
 0 
r2-m7, 00:34:03
I
Cz_162, Wo_162
 
Le_152, Ma_152
 3 
r3-m7, 00:40:17
I
Cz_162, Wo_162
 
Pawłowski, Dariusz
 3 
r1-m8, 00:29:28
I
Kozłowski, Robert
 
Soboczyński, Piotr
 0 
r2-m8, 00:26:25
I
Kozłowski, Robert
 
Łu_219, Ma_219
 0 
r3-m8, 00:25:49
I
Kozłowski, Robert
 
Le_152, Ma_152
 1 
r1-m9, 00:53:41
I
Marczyński, Damian
 
Wr_119, Kr_119
 2 
r2-m9, 00:54:44
I
Marczyński, Damian
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r3-m9, 00:26:44
I
Marczyński, Damian
 
Łu_219, Ma_219
 0 
r1-m10, 00:49:11
I
Żeletko, Kacper
 
Kugielski, Łukasz
 2 
r2-m10, 00:15:08
I
Żeletko, Kacper
 
Wr_119, Kr_119
 0 
r3-m10, 00:42:16
I
Żeletko, Kacper
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r1-m11, 00:31:07
I
Łukacz, Sebastian
 
Wi_206, Ma_206
 3 
r2-m11, 00:37:39
I
Łukacz, Sebastian
 
Kugielski, Łukasz
 3 
r3-m11, 00:25:31
I
Łukacz, Sebastian
 
Wr_119, Kr_119
 3 
r1-m12, 00:39:59
I
Tertel, Edward
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r2-m12, 00:37:19
I
Tertel, Edward
 
Wi_206, Ma_206
 3 
r3-m12, 00:26:25
I
Tertel, Edward
 
Kugielski, Łukasz
 0 
r1-m13, 00:21:58
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Bieława, Marek
 1 
r2-m13, 00:43:02
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Baranowski, Grzegorz
 2 
r3-m13, 00:17:09
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Wi_206, Ma_206
 0 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Kozłowski, Robert(199)
10
9 (0.9000)
1 (0.1000)
17
2 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
12
9 (0.7500)
3 (0.2500)
6
3 .
Ho_038, Ba_038(38)
12
9 (0.7500)
3 (0.2500)
28
4 .
Dulat, Piotr(4)
10
7 (0.7000)
3 (0.3000)
2
5 .
Bieława, Michał(16)
13
9 (0.6923)
4 (0.3077)
1
6 .
Tertel, Edward(136)
11
7 (0.6364)
4 (0.3636)
16
7 .
Si_012, Ma_012(12)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
9
8 .
Żeletko, Kacper(88)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
15
9 .
Marczyński, Damian(33)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
22
10 .
Wi_206, Ma_206(206)
10
6 (0.6000)
4 (0.4000)
25
11 .
Matykowski, Artur(156)
11
6 (0.5455)
5 (0.4545)
3
12 .
Pawłowski, Dariusz(193)
11
6 (0.5455)
5 (0.4545)
10
13 .
Cz_162, Wo_162(162)
13
7 (0.5385)
6 (0.4615)
18
14 .
Ze_109, Al_109(109)
12
6 (0.5000)
6 (0.5000)
27
15 .
Soboczyński, Piotr(92)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
5
16 .
Baranowski, Grzegorz(98)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
13
17 .
Malinowski, Jacek(1)
11
5 (0.4545)
6 (0.5455)
11
18 .
Kisły, Michał(121)
14
6 (0.4286)
8 (0.5714)
4
19 .
Wr_119, Kr_119(119)
12
5 (0.4167)
7 (0.5833)
19
20 .
Kugielski, Łukasz(210)
13
5 (0.3846)
8 (0.6154)
12
21 .
Bieława, Marek(17)
12
4 (0.3333)
8 (0.6667)
29
22 .
Le_152, Ma_152(152)
12
4 (0.3333)
8 (0.6667)
23 .
Gr_214, Ma_214(214)
13
4 (0.3077)
9 (0.6923)
20
24 .
Łukacz, Sebastian(149)
12
3 (0.2500)
9 (0.7500)
14
25 .
Kułakowski, Patryk(211)
10
1 (0.1000)
9 (0.9000)
8
26 .
Łu_219, Ma_219(219)
9
0 (0.0000)
9 (1.0000)
42
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Żeletko, Kacper
vs.
Marczyński, Damian
3-1
00:29:21
 I 
o 1/4 #2
Bieława, Michał
vs.
Pawłowski, Dariusz
1-3
00:30:25
 I 
o 1/4 #3
Tertel, Edward
vs.
Matykowski, Artur
1-3
00:30:55
 I 
o 1/4 #4
Si_012, Ma_012
vs.
Wi_206, Ma_206
3-2
00:49:32
 I 
1/4 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Żeletko, Kacper
3-2
00:28:02
 I 
1/4 #2
Dulat, Piotr
vs.
Pawłowski, Dariusz
3-2
01:01:19
 I 
1/4 #3
Ho_038, Ba_038
vs.
Matykowski, Artur
2-3
00:42:01
 I 
1/4 #4
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Si_012, Ma_012
1-3
00:17:16
 I 
1/2 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Dulat, Piotr
3-1
00:36:06
 I 
1/2 #2
Matykowski, Artur
vs.
Si_012, Ma_012
1-3
FINAL
Kozłowski, Robert
vs.
Si_012, Ma_012
3-0
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
1402
1300
102
1.5000
2
1125
1040
85
1.4600
3
839
780
59
1.4200
4
716
650
66
1.3800
5
582
520
62
1.3400
6
520
468
52
1.3000
7
498
442
56
1.2600
8
471
416
55
1.2200
9
368
325
43
1.1800
10
355
312
43
1.1400
11
342
299
43
1.1000
12
335
286
49
1.0600
13
306
273
33
1.0200
14
290
260
30
0.9800
15
274
247
27
0.9400
16
261
234
27
0.9000
17
222
195
27
0.8600
18
219
195
24
0.8200
19
219
195
24
0.7800
20
216
195
21
0.7400
21
213
195
18
0.7000
22
213
195
18
0.6600
23
210
195
15
0.6200
24
207
195
12
0.5800
25
201
195
6
0.5400
26
198
195
3
0.5000
Turniej w środę #04/2017
Turniej w środę #06/2017


Strona wyświetlana: 493 razy, ostatnio 2019-07-17 04:41:12 (1822372 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności