Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
35.153.73.72
2
I Turniej Ku Pamięci Czesława Wierzchołowskiego
Number One CLUB 2017-11-01 odmiana 9 bil
start turnieju: 18:28:26, koniec 01:16:35
Graczy: 24
Meczy: 48
Partii: 189
r1-m1, 00:16:18
I
Żeletko, Kacper
 
Kozłowski, Robert
 3 
r2-m1, 00:21:30
I
Żeletko, Kacper
 
Malinowski, Jacek
 1 
r3-m1, 00:18:45
I
Żeletko, Kacper
 
Cz_162, Wo_162
 3 
r1-m2, 00:26:19
I
Tertel, Edward
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r2-m2, 00:20:29
I
Tertel, Edward
 
Kozłowski, Robert
 3 
r3-m2, 00:36:23
I
Tertel, Edward
 
Malinowski, Jacek
 2 
r1-m3, 00:29:51
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Kułakowski, Patryk
 3 
r2-m3, 00:27:00
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Baranowski, Grzegorz
 3 
r3-m3, 00:17:56
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Kozłowski, Robert
 2 
r1-m4, 00:26:32
I
St_171, Ka_171
 
Kugielski, Łukasz
 3 
r2-m4, 00:18:35
I
St_171, Ka_171
 
Kułakowski, Patryk
 3 
r3-m4, 00:28:52
I
St_171, Ka_171
 
Baranowski, Grzegorz
 3 
r1-m5, 00:28:10
I
Bieława, Marek
 
Kaluga, Jakub
 3 
r2-m5, 00:22:42
I
Bieława, Marek
 
Kugielski, Łukasz
 1 
r3-m5, 00:20:41
I
Bieława, Marek
 
Kułakowski, Patryk
 3 
r1-m6, 00:22:57
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Łukacz, Sebastian
 2 
r2-m6, 00:15:20
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Kaluga, Jakub
 0 
r3-m6, 00:19:39
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Kugielski, Łukasz
 1 
r1-m7, 00:29:11
I
Dulat, Piotr
 
Wr_119, Kr_119
 0 
r2-m7, 00:26:14
I
Dulat, Piotr
 
Łukacz, Sebastian
 1 
r3-m7, 00:41:27
I
Dulat, Piotr
 
Kaluga, Jakub
 3 
r1-m8, 00:30:42
I
Lech, Kamil
 
Le_047, Ja_047
 3 
r2-m8, 00:34:34
I
Lech, Kamil
 
Wr_119, Kr_119
 1 
r3-m8, 00:17:52
I
Lech, Kamil
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r1-m9, 00:28:09
I
Pawłowski, Dariusz
 
Mi_060, Ba_060
 3 
r2-m9
Pawłowski, Dariusz
 
Le_047, Ja_047
 3 
r3-m9
Pawłowski, Dariusz
 
Wr_119, Kr_119
 3 
r1-m10, 00:39:11
I
Kisły, Michał
 
Matykowski, Artur
 3 
r2-m10, 00:24:55
I
Kisły, Michał
 
Mi_060, Ba_060
 3 
r3-m10, 00:25:02
I
Kisły, Michał
 
Le_047, Ja_047
 1 
r1-m11, 00:17:41
I
Marczyński, Damian
 
Cz_162, Wo_162
 0 
r2-m11, 00:35:46
I
Marczyński, Damian
 
Matykowski, Artur
 3 
r3-m11, 00:20:14
I
Marczyński, Damian
 
Mi_060, Ba_060
 3 
r1-m12, 00:38:22
I
Łabuda, Joanna
 
Malinowski, Jacek
 3 
r2-m12, 00:39:18
I
Łabuda, Joanna
 
Cz_162, Wo_162
 3 
r3-m12, 00:26:52
I
Łabuda, Joanna
 
Matykowski, Artur
 3 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Mi_060, Ba_060(60)
9
9 (1.0000)
0 (0.0000)
3
2 .
Kułakowski, Patryk(211)
11
9 (0.8182)
2 (0.1818)
9
3 .
Kazimierczyk, Szymon(125)
12
9 (0.7500)
3 (0.2500)
29
4 .
Dulat, Piotr(4)
12
8 (0.6667)
4 (0.3333)
1
5 .
Kozłowski, Robert(199)
12
8 (0.6667)
4 (0.3333)
6
6 .
Matykowski, Artur(156)
14
9 (0.6429)
5 (0.3571)
5
7 .
Le_047, Ja_047(47)
11
7 (0.6364)
4 (0.3636)
15
8 .
Baranowski, Grzegorz(98)
11
7 (0.6364)
4 (0.3636)
30
9 .
Łukacz, Sebastian(149)
12
6 (0.5000)
6 (0.5000)
2
10 .
Tertel, Edward(136)
12
6 (0.5000)
6 (0.5000)
24
11 .
Żeletko, Kacper(88)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
11
12 .
Cz_162, Wo_162(162)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
19
13 .
Kaluga, Jakub(220)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
27
14 .
Marczyński, Damian(33)
11
5 (0.4545)
6 (0.5455)
8
15 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
14
6 (0.4286)
8 (0.5714)
7
16 .
Malinowski, Jacek(1)
14
6 (0.4286)
8 (0.5714)
17 .
Kisły, Michał(121)
12
5 (0.4167)
7 (0.5833)
4
18 .
Kugielski, Łukasz(210)
12
5 (0.4167)
7 (0.5833)
14
19 .
Bieława, Marek(17)
12
5 (0.4167)
7 (0.5833)
20 .
Wr_119, Kr_119(119)
10
4 (0.4000)
6 (0.6000)
18
21 .
Lech, Kamil(221)
11
4 (0.3636)
7 (0.6364)
22
22 .
Łabuda, Joanna(224)
14
5 (0.3571)
9 (0.6429)
28
23 .
St_171, Ka_171(171)
10
1 (0.1000)
9 (0.9000)
24 .
Pawłowski, Dariusz(193)
9
0 (0.0000)
9 (1.0000)
23
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Baranowski, Grzegorz
vs.
Łukacz, Sebastian
0-3
00:15:46
 I 
o 1/4 #2
Kozłowski, Robert
vs.
Marczyński, Damian
3-0
00:13:02
 I 
o 1/4 #3
Matykowski, Artur
vs.
Kaluga, Jakub
2-3
00:45:40
 I 
o 1/4 #4
Le_047, Ja_047
vs.
Tertel, Edward
3-1
00:24:10
 I 
1/4 #1
Mi_060, Ba_060
vs.
Łukacz, Sebastian
3-1
00:32:55
 I 
1/4 #2
Dulat, Piotr
vs.
Kozłowski, Robert
3-1
00:34:00
 I 
1/4 #3
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Kaluga, Jakub
3-1
00:16:12
 I 
1/4 #4
Kułakowski, Patryk
vs.
Le_047, Ja_047
1-3
00:30:10
 I 
1/2 #1
Mi_060, Ba_060
vs.
Dulat, Piotr
3-2
00:54:26
 I 
1/2 #2
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Le_047, Ja_047
3-0
00:13:42
 I 
O 3 miejsce
Dulat, Piotr
vs.
Le_047, Ja_047
3-0
FINAL
Mi_060, Ba_060
vs.
Kazimierczyk, Szymon
2-3
00:27:24
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
1296
1200
96
1.5000
2
1053
960
93
1.4565
3
804
720
84
1.4130
4
673
600
73
1.3696
5
524
480
44
1.3261
6
485
432
53
1.2826
7
473
408
65
1.2391
8
439
384
55
1.1957
9
334
300
34
1.1522
10
337
288
49
1.1087
11
316
276
40
1.0652
12
292
264
28
1.0217
13
277
252
25
0.9783
14
255
228
27
0.9348
15
252
228
24
0.8913
16
240
216
24
0.8478
17
204
180
24
0.8043
18
204
180
24
0.7609
19
204
180
24
0.7174
20
204
180
24
0.6739
21
201
180
21
0.6304
22
198
180
18
0.5870
23
186
180
6
0.5435
24
183
180
3
0.5000
I Liga Jesień 2017
Turniej w środę #45/2017


Strona wyświetlana: 190 razy, ostatnio 2019-07-14 12:40:35 (1822386 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności