Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
100.26.182.28
2
Turniej w środę #49/2017
Number One CLUB 2017-12-06 odmiana 9 bil
start turnieju: 18:28:12, koniec 00:00:22
Graczy: 18
Meczy: 39
Partii: 144
r1-m1, 00:28:38
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Kisły, Michał
 2 
r2-m1
Lewkowicz, Sylwester
 r1 
  
r3-m1, 00:27:24
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Pawłowski, Dariusz
 1 
r1-m2, 00:18:10
I
Kaluga, Jakub
 
Sz_118, Ka_118
 3 
r2-m2, 00:22:22
I
Kaluga, Jakub
 
Kisły, Michał
 3 
r3-m2
Kaluga, Jakub
 r1 
  
r1-m3, 00:31:01
I
Lech, Kamil
 
Wr_119, Kr_119
 1 
r2-m3, 00:22:17
I
Lech, Kamil
 
Sz_118, Ka_118
 1 
r3-m3, 00:24:52
I
Lech, Kamil
 
Kisły, Michał
 3 
r1-m4, 00:19:46
I
Kugielski, Łukasz
 
Kozłowski, Robert
 1 
r2-m4, 00:30:26
I
Kugielski, Łukasz
 
Wr_119, Kr_119
 2 
r3-m4, 00:20:46
I
Kugielski, Łukasz
 
Sz_118, Ka_118
 3 
r1-m5, 00:24:24
I
Matykowski, Artur
 
Łabuda, Joanna
 0 
r2-m5, 00:12:49
I
Matykowski, Artur
 
Kozłowski, Robert
 0 
r3-m5, 00:47:49
I
Matykowski, Artur
 
Wr_119, Kr_119
 3 
r1-m6, 00:31:29
I
Cz_162, Wo_162
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r2-m6, 00:29:51
I
Cz_162, Wo_162
 
Łabuda, Joanna
 3 
r3-m6, 00:24:02
I
Cz_162, Wo_162
 
Kozłowski, Robert
 3 
r1-m7, 00:23:26
I
Bieława, Michał
 
Dulat, Piotr
 2 
r2-m7, 00:18:48
I
Bieława, Michał
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r3-m7, 00:07:53
I
Bieława, Michał
 
Łabuda, Joanna
 0 
r1-m8, 00:18:11
I
Kułakowski, Patryk
 
Pawłowski, Dariusz
 3 
r2-m8, 00:37:21
I
Kułakowski, Patryk
 
Dulat, Piotr
 3 
r3-m8, 00:16:24
I
Kułakowski, Patryk
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r1-m9
Le_047, Ja_047
 r1 
  
r2-m9, 00:40:59
I
Le_047, Ja_047
 
Pawłowski, Dariusz
 2 
r3-m9, 00:25:10
I
Le_047, Ja_047
 
Dulat, Piotr
 0 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Kazimierczyk, Szymon(125)
11
9 (0.8182)
2 (0.1818)
8
2 .
Le_047, Ja_047(47)
11
9 (0.8182)
2 (0.1818)
15
3 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
12
9 (0.7500)
3 (0.2500)
5
4 .
Matykowski, Artur(156)
11
8 (0.7273)
3 (0.2727)
7
5 .
Kisły, Michał(121)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
9
6 .
Lech, Kamil(221)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
24
7 .
Bieława, Michał(16)
12
7 (0.5833)
5 (0.4167)
10
8 .
Kugielski, Łukasz(210)
14
8 (0.5714)
6 (0.4286)
16
9 .
Sz_118, Ka_118(118)
13
7 (0.5385)
6 (0.4615)
23
10 .
Pawłowski, Dariusz(193)
12
6 (0.5000)
6 (0.5000)
32
11 .
Wr_119, Kr_119(119)
14
6 (0.4286)
8 (0.5714)
17
12 .
Kaluga, Jakub(220)
10
4 (0.4000)
6 (0.6000)
25
13 .
Dulat, Piotr(4)
13
5 (0.3846)
8 (0.6154)
1
14 .
Kozłowski, Robert(199)
12
4 (0.3333)
8 (0.6667)
4
15 .
Łabuda, Joanna(224)
9
3 (0.3333)
6 (0.6667)
26
16 .
Cz_162, Wo_162(162)
12
3 (0.2500)
9 (0.7500)
18
17 .
Kułakowski, Patryk(211)
11
2 (0.1818)
9 (0.8182)
13
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Kugielski, Łukasz
vs.
Sz_118, Ka_118
3-0
00:16:37
 I 
o 1/4 #2
Kisły, Michał
vs.
Kaluga, Jakub
3-1
00:21:48
 I 
o 1/4 #3
Lech, Kamil
vs.
Wr_119, Kr_119
0-3
00:20:06
 I 
o 1/4 #4
Bieława, Michał
vs.
Pawłowski, Dariusz
3-2
00:23:40
 I 
1/4 #1
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Kugielski, Łukasz
3-0
00:19:22
 I 
1/4 #2
Matykowski, Artur
vs.
Kisły, Michał
3-2
00:47:09
 I 
1/4 #3
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Wr_119, Kr_119
0-3
00:14:41
 I 
1/4 #4
Le_047, Ja_047
vs.
Bieława, Michał
3-2
00:31:24
 I 
1/2 #2
Wr_119, Kr_119
vs.
Le_047, Ja_047
3-2
00:36:48
 I 
1/2 #1
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Matykowski, Artur
3-1
00:30:13
 I 
FINAL
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Wr_119, Kr_119
3-1
00:23:46
 I 
O 3 miejsce
Matykowski, Artur
vs.
Le_047, Ja_047
0-3
00:20:47
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
902
800
102
1.5000
2
719
640
79
1.4375
3
551
480
71
1.3750
4
463
400
63
1.3125
5
376
320
56
1.2500
6
318
288
30
1.1875
7
328
272
56
1.1250
8
318
256
62
1.0625
9
240
200
40
1.0000
10
226
192
34
0.9375
11
221
184
37
0.8750
12
185
176
9
0.8125
13
189
168
21
0.7500
14
178
160
18
0.6875
15
173
152
21
0.6250
16
156
144
12
0.5625
17
129
120
9
0.5000
Turniej w środę #48/2017
Turniej w środę #50/2017


Strona wyświetlana: 149 razy, ostatnio 2019-09-12 16:15:09 (1922548 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności