Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
54.166.133.84
2
Turniej w środę #01/2018
Number One CLUB 2018-01-03 odmiana 9 bil
start turnieju: 18:28:39, koniec 23:43:13
Graczy: 14
Meczy: 33
Partii: 140
r1-m1, 00:29:24
I
Soboczyński, Piotr
 
Malinowski, Jacek
 1 
r2-m1, 00:35:20
I
Soboczyński, Piotr
 
Bę_101, Gr_101
 3 
r3-m1, 00:22:43
I
Soboczyński, Piotr
 
Kozłowski, Robert
 2 
r1-m2, 00:16:26
I
Łabuda, Joanna
 
Tertel, Edward
 3 
r2-m2, 00:27:19
I
Łabuda, Joanna
 
Malinowski, Jacek
 3 
r3-m2, 00:39:32
I
Łabuda, Joanna
 
Bę_101, Gr_101
 3 
r1-m3, 00:17:43
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Kisły, Michał
 1 
r2-m3, 00:22:01
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Tertel, Edward
 1 
r3-m3, 00:22:06
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Malinowski, Jacek
 0 
r1-m4, 00:41:42
I
Matykowski, Artur
 
Dulat, Piotr
 3 
r2-m4, 00:13:28
I
Matykowski, Artur
 
Kisły, Michał
 0 
r3-m4, 00:19:52
I
Matykowski, Artur
 
Tertel, Edward
 3 
r1-m5, 00:10:35
I
Łukacz, Sebastian
 
Lewkowicz, Sylwester
 1 
r2-m5, 00:23:17
I
Łukacz, Sebastian
 
Dulat, Piotr
 1 
r3-m5, 00:31:15
I
Łukacz, Sebastian
 
Kisły, Michał
 3 
r1-m6, 00:22:24
I
Pawłowski, Dariusz
 
Kozłowski, Robert
 2 
r2-m6, 00:17:19
I
Pawłowski, Dariusz
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r3-m6, 00:39:48
I
Pawłowski, Dariusz
 
Dulat, Piotr
 3 
r1-m7, 00:23:14
I
Kułakowski, Patryk
 
Bę_101, Gr_101
 3 
r2-m7, 00:23:08
I
Kułakowski, Patryk
 
Kozłowski, Robert
 3 
r3-m7, 00:26:48
I
Kułakowski, Patryk
 
Lewkowicz, Sylwester
 2 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Kazimierczyk, Szymon(125)
11
9 (0.8182)
2 (0.1818)
1
2 .
Tertel, Edward(136)
10
7 (0.7000)
3 (0.3000)
15
3 .
Łukacz, Sebastian(149)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
6
4 .
Bę_101, Gr_101(101)
15
9 (0.6000)
6 (0.4000)
5 .
Soboczyński, Piotr(92)
14
8 (0.5714)
6 (0.4286)
21
6 .
Dulat, Piotr(4)
14
7 (0.5000)
7 (0.5000)
2
7 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
12
6 (0.5000)
6 (0.5000)
8
8 .
Kozłowski, Robert(199)
15
7 (0.4667)
8 (0.5333)
4
9 .
Kułakowski, Patryk(211)
15
7 (0.4667)
8 (0.5333)
9
10 .
Matykowski, Artur(156)
11
5 (0.4545)
6 (0.5455)
3
11 .
Pawłowski, Dariusz(193)
13
5 (0.3846)
8 (0.6154)
27
12 .
Malinowski, Jacek(1)
11
4 (0.3636)
7 (0.6364)
26
13 .
Kisły, Michał(121)
12
4 (0.3333)
8 (0.6667)
7
14 .
Łabuda, Joanna(224)
12
3 (0.2500)
9 (0.7500)
19
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Kułakowski, Patryk
2-3
00:22:38
 I 
o 1/4 #2
Soboczyński, Piotr
vs.
Malinowski, Jacek
3-0
00:22:15
 I 
o 1/4 #3
Dulat, Piotr
vs.
Pawłowski, Dariusz
3-1
00:25:05
 I 
o 1/4 #4
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Matykowski, Artur
1-3
00:31:33
 I 
1/4 #1
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Kułakowski, Patryk
3-1
00:16:23
 I 
1/4 #2
Bę_101, Gr_101
vs.
Soboczyński, Piotr
0-3
00:22:15
 I 
1/4 #3
Łukacz, Sebastian
vs.
Dulat, Piotr
2-3
00:26:28
 I 
1/4 #4
Tertel, Edward
vs.
Matykowski, Artur
2-3
00:31:51
 I 
1/2 #1
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Soboczyński, Piotr
3-1
00:28:09
 I 
1/2 #2
Dulat, Piotr
vs.
Matykowski, Artur
2-3
00:30:31
 I 
FINAL
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Matykowski, Artur
1-3
00:22:22
 I 
O 3 miejsce
Soboczyński, Piotr
vs.
Dulat, Piotr
2-3
00:31:26
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
785
700
85
1.5000
2
647
560
87
1.4231
3
499
420
79
1.3462
4
435
350
85
1.2692
5
329
280
49
1.1923
6
296
252
44
1.1154
7
284
238
46
1.0385
8
264
224
40
0.9615
9
209
175
34
0.8846
10
193
168
25
0.8077
11
183
161
22
0.7308
12
188
154
34
0.6538
13
165
147
18
0.5769
14
152
140
12
0.5000
Turniej w środę #52/2017
Turniej w środę #02/2018


Strona wyświetlana: 161 razy, ostatnio 2019-03-16 19:32:36 (1587124 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności