Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
54.166.133.84
2
Turniej w środę #06/2018
Number One CLUB 2018-02-07 odmiana 9 bil
start turnieju: 18:13:04, koniec 00:01:25
Graczy: 13
Meczy: 38
Partii: 151
r1-m1, 00:19:40
I
Kisły, Michał
 
Kaluga, Jakub
 3 
r2-m1
  
  
r3-m1, 00:28:09
I
Kisły, Michał
 
Kugielski, Łukasz
 3 
r4-m1, 00:26:07
I
Kisły, Michał
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r1-m2, 00:35:35
I
Dulat, Piotr
 
Malinowski, Jacek
 3 
r2-m2, 00:35:39
I
Dulat, Piotr
 
Kaluga, Jakub
 2 
r3-m2, 00:22:06
I
Dulat, Piotr
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r4-m2, 00:16:18
I
Dulat, Piotr
 
Kugielski, Łukasz
 1 
r1-m3, 00:10:11
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Kozłowski, Robert
 3 
r2-m3, 00:14:11
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Malinowski, Jacek
 3 
r3-m3, 00:12:23
I
Lewkowicz, Sylwester
 
Kaluga, Jakub
 0 
r4-m3
  
  
r1-m4, 00:28:32
I
Kułakowski, Patryk
 
Łabuda, Joanna
 1 
r2-m4, 00:08:22
I
Kułakowski, Patryk
 
Kozłowski, Robert
 3 
r3-m4, 00:32:55
I
Kułakowski, Patryk
 
Malinowski, Jacek
 3 
r4-m4, 00:12:45
I
Kułakowski, Patryk
 
Kaluga, Jakub
 0 
r1-m5, 00:25:42
I
Tertel, Edward
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r2-m5, 00:40:13
I
Tertel, Edward
 
Łabuda, Joanna
 2 
r3-m5, 00:14:43
I
Tertel, Edward
 
Kozłowski, Robert
 3 
r4-m5, 00:27:05
I
Tertel, Edward
 
Malinowski, Jacek
 2 
r1-m6, 00:26:37
I
Soboczyński, Piotr
 
Kugielski, Łukasz
 3 
r2-m6, 00:25:24
I
Soboczyński, Piotr
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r3-m6, 00:30:00
I
Soboczyński, Piotr
 
Łabuda, Joanna
 1 
r4-m6, 00:20:17
I
Soboczyński, Piotr
 
Kozłowski, Robert
 3 
r1-m7, 00:28:04
I
Matykowski, Artur
 
Kisły, Michał
 3 
r2-m7, 00:28:06
I
Matykowski, Artur
 
Kugielski, Łukasz
 3 
r3-m7, 00:31:51
I
Matykowski, Artur
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r4-m7, 00:36:28
I
Matykowski, Artur
 
Łabuda, Joanna
 3 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Kozłowski, Robert(199)
12
12 (1.0000)
0 (0.0000)
3
2 .
Malinowski, Jacek(1)
18
11 (0.6111)
7 (0.3889)
13
3 .
Kugielski, Łukasz(210)
18
10 (0.5556)
8 (0.4444)
16
4 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
13
7 (0.5385)
6 (0.4615)
9
5 .
Kułakowski, Patryk(211)
15
8 (0.5333)
7 (0.4667)
10
6 .
Kisły, Michał(121)
17
9 (0.5294)
8 (0.4706)
5
7 .
Tertel, Edward(136)
17
9 (0.5294)
8 (0.4706)
8
8 .
Soboczyński, Piotr(92)
15
7 (0.4667)
8 (0.5333)
21
9 .
Matykowski, Artur(156)
18
8 (0.4444)
10 (0.5556)
4
10 .
Dulat, Piotr(4)
16
7 (0.4375)
9 (0.5625)
2
11 .
Łabuda, Joanna(224)
18
7 (0.3889)
11 (0.6111)
22
12 .
Kaluga, Jakub(220)
15
5 (0.3333)
10 (0.6667)
15
13 .
Baranowski, Grzegorz(98)
16
4 (0.2500)
12 (0.7500)
29
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Soboczyński, Piotr
vs.
Matykowski, Artur
1-3
00:22:55
 I 
o 1/4 #2
Kułakowski, Patryk
vs.
Kaluga, Jakub
3-0
00:16:26
 I 
o 1/4 #3
Kisły, Michał
vs.
Łabuda, Joanna
3-0
00:11:25
 I 
o 1/4 #4
Tertel, Edward
vs.
Dulat, Piotr
2-3
00:45:55
 I 
1/4 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Matykowski, Artur
2-3
00:22:22
 I 
1/4 #2
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Kułakowski, Patryk
3-1
00:17:28
 I 
1/4 #3
Kugielski, Łukasz
vs.
Kisły, Michał
0-3
00:16:24
 I 
1/4 #4
Malinowski, Jacek
vs.
Dulat, Piotr
1-3
00:27:59
 I 
1/2 #2
Kisły, Michał
vs.
Dulat, Piotr
3-1
00:23:17
 I 
1/2 #1
Matykowski, Artur
vs.
Lewkowicz, Sylwester
3-1
00:21:23
 I 
FINAL
Matykowski, Artur
vs.
Kisły, Michał
3-2
00:29:35
 I 
O 3 miejsce
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Dulat, Piotr
0-3
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
692
600
92
1.5000
2
584
480
104
1.4167
3
446
360
86
1.3333
4
364
300
64
1.2500
5
323
240
83
1.1667
6
263
216
47
1.0833
7
260
204
56
1.0000
8
258
192
66
0.9167
9
191
150
41
0.8333
10
173
144
29
0.7500
11
188
138
50
0.6667
12
158
132
26
0.5833
13
142
126
16
0.5000
Turniej w środę #05/2018
Turniej w środę #07/2018


Strona wyświetlana: 129 razy, ostatnio 2019-03-15 02:49:57 (1587071 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności