Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
54.162.151.77
2
Turniej w środę #15/2018
Number One CLUB 2018-04-11 odmiana 10 bil
start turnieju: 18:18:50, koniec 23:48:58
Graczy: 12
Meczy: 32
Partii: 117
r1-m1, 00:21:18
I
Matykowski, Artur
 
Bieława, Michał
 1 
r2-m1, 00:18:59
I
Matykowski, Artur
 
Łukacz, Sebastian
 1 
r3-m1, 00:43:40
I
Matykowski, Artur
 
Dulat, Piotr
 3 
r4-m1, 00:28:33
I
Matykowski, Artur
 
Kułakowski, Patryk
 1 
r1-m2, 00:21:19
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Łabuda, Joanna
 1 
r2-m2, 00:14:41
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Bieława, Michał
 3 
r3-m2, 00:23:05
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Łukacz, Sebastian
 2 
r4-m2, 00:27:19
I
Kazimierczyk, Szymon
 
Dulat, Piotr
 3 
r1-m3, 00:28:09
I
Kozłowski, Robert
 
Soboczyński, Piotr
 0 
r2-m3, 00:24:03
I
Kozłowski, Robert
 
Łabuda, Joanna
 1 
r3-m3, 00:23:51
I
Kozłowski, Robert
 
Bieława, Michał
 2 
r4-m3, 00:13:14
I
Kozłowski, Robert
 
Łukacz, Sebastian
 0 
r1-m4, 00:24:52
I
Lech, Kamil
 
Kułakowski, Patryk
 0 
r2-m4, 00:32:02
I
Lech, Kamil
 
Soboczyński, Piotr
 0 
r3-m4, 00:24:16
I
Lech, Kamil
 
Łabuda, Joanna
 0 
r4-m4, 00:20:15
I
Lech, Kamil
 
Bieława, Michał
 0 
r1-m5, 00:35:16
I
Baranowski, Grzegorz
 
Dulat, Piotr
 3 
r2-m5, 00:23:58
I
Baranowski, Grzegorz
 
Kułakowski, Patryk
 3 
r3-m5, 00:29:44
I
Baranowski, Grzegorz
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r4-m5
Baranowski, Grzegorz
 
Łabuda, Joanna
 3 
r1-m6, 00:33:05
I
Tertel, Edward
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r2-m6, 00:39:37
I
Tertel, Edward
 
Dulat, Piotr
 3 
r3-m6, 00:22:41
I
Tertel, Edward
 
Kułakowski, Patryk
 0 
r4-m6, 00:31:30
I
Tertel, Edward
 
Soboczyński, Piotr
 0 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Lech, Kamil(221)
12
12 (1.0000)
0 (0.0000)
11
2 .
Kozłowski, Robert(199)
15
12 (0.8000)
3 (0.2000)
3
3 .
Dulat, Piotr(4)
16
12 (0.7500)
4 (0.2500)
1
4 .
Matykowski, Artur(156)
17
11 (0.6471)
6 (0.3529)
4
5 .
Tertel, Edward(136)
15
9 (0.6000)
6 (0.4000)
9
6 .
Kazimierczyk, Szymon(125)
15
6 (0.4000)
9 (0.6000)
2
7 .
Bieława, Michał(16)
15
6 (0.4000)
9 (0.6000)
25
8 .
Łabuda, Joanna(224)
14
5 (0.3571)
9 (0.6429)
13
9 .
Łukacz, Sebastian(149)
17
6 (0.3529)
11 (0.6471)
6
10 .
Kułakowski, Patryk(211)
14
4 (0.2857)
10 (0.7143)
5
11 .
Soboczyński, Piotr(92)
12
3 (0.2500)
9 (0.7500)
17
12 .
Baranowski, Grzegorz(98)
14
2 (0.1429)
12 (0.8571)
12
Faza pucharowa
1/4 #1
Lech, Kamil
vs.
Łabuda, Joanna
3-0
00:25:40
 I 
1/4 #2
Matykowski, Artur
vs.
Tertel, Edward
3-1
00:40:14
 I 
1/4 #3
Dulat, Piotr
vs.
Kazimierczyk, Szymon
3-0
00:07:25
 I 
1/4 #4
Kozłowski, Robert
vs.
Bieława, Michał
3-2
00:24:49
 I 
1/2 #2
Dulat, Piotr
vs.
Kozłowski, Robert
3-1
00:40:57
 I 
1/2 #1
Lech, Kamil
vs.
Matykowski, Artur
3-0
00:20:17
 I 
FINAL
Lech, Kamil
vs.
Dulat, Piotr
0-3
00:29:29
 I 
O 3 miejsce
Matykowski, Artur
vs.
Kozłowski, Robert
1-3
00:19:29
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
718
600
118
1.5000
2
595
480
115
1.4091
3
460
360
100
1.3182
4
376
300
76
1.2273
5
272
240
32
1.1364
6
245
216
29
1.0455
7
242
204
38
0.9545
8
245
192
53
0.8636
9
175
150
25
0.7727
10
166
144
22
0.6818
11
160
138
22
0.5909
12
142
132
10
0.5000
Turniej w środę #14/2018
Turniej w środę #16/2018


Strona wyświetlana: 175 razy, ostatnio 2019-07-08 14:09:09 (1819934 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności