Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
18.212.92.235
2
Turniej w środę #21/2018
Number One CLUB 2018-05-23 odmiana 8 bil
start turnieju: 18:24:30, koniec 23:46:47
Graczy: 11
Meczy: 29
Partii: 117
r1-m1, 00:33:06
I
Baranowski, Grzegorz
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r2-m1
  
  
r3-m1, 00:55:38
I
Baranowski, Grzegorz
 
Tertel, Edward
 2 
r4-m1, 00:16:53
I
Baranowski, Grzegorz
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r1-m2, 00:37:34
I
Kisły, Michał
 
Matykowski, Artur
 3 
r2-m2, 00:17:29
I
Kisły, Michał
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r3-m2, 00:32:23
I
Kisły, Michał
 
Kozłowski, Robert
 2 
r4-m2, 00:30:41
I
Kisły, Michał
 
Tertel, Edward
 3 
r1-m3, 00:22:32
I
Kozłowski, Robert
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r2-m3, 00:33:38
I
Kozłowski, Robert
 
Matykowski, Artur
 2 
r3-m3, 00:30:06
I
Kozłowski, Robert
 
Łukacz, Sebastian
 2 
r4-m3
  
  
r1-m4, 00:28:14
I
Dulat, Piotr
 
Lewkowicz, Sylwester
 0 
r2-m4, 00:27:19
I
Dulat, Piotr
 
Kazimierczyk, Szymon
 0 
r3-m4, 00:38:49
I
Dulat, Piotr
 
Matykowski, Artur
 3 
r4-m4, 00:42:16
I
Dulat, Piotr
 
Łukacz, Sebastian
 1 
r1-m5, 00:40:00
I
Kułakowski, Patryk
 
Tertel, Edward
 3 
r2-m5, 00:17:50
I
Kułakowski, Patryk
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r3-m5, 00:24:06
I
Kułakowski, Patryk
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r4-m5, 00:45:07
I
Kułakowski, Patryk
 
Matykowski, Artur
 3 
r1-m6, 00:24:09
I
Łabuda, Joanna
 
Baranowski, Grzegorz
 3 
r2-m6, 00:47:10
I
Łabuda, Joanna
 
Tertel, Edward
 3 
r3-m6, 00:17:29
I
Łabuda, Joanna
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r4-m6, 00:19:28
I
Łabuda, Joanna
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Dulat, Piotr(4)
15
11 (0.7333)
4 (0.2667)
1
2 .
Kazimierczyk, Szymon(125)
13
9 (0.6923)
4 (0.3077)
5
3 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
13
9 (0.6923)
4 (0.3077)
7
4 .
Matykowski, Artur(156)
19
11 (0.5789)
8 (0.4211)
3
5 .
Tertel, Edward(136)
19
11 (0.5789)
8 (0.4211)
19
6 .
Łukacz, Sebastian(149)
18
9 (0.5000)
9 (0.5000)
4
7 .
Baranowski, Grzegorz(98)
16
8 (0.5000)
8 (0.5000)
17
8 .
Kozłowski, Robert(199)
19
9 (0.4737)
10 (0.5263)
2
9 .
Kisły, Michał(121)
17
6 (0.3529)
11 (0.6471)
10
10 .
Kułakowski, Patryk(211)
17
5 (0.2941)
12 (0.7059)
8
11 .
Łabuda, Joanna(224)
14
2 (0.1429)
12 (0.8571)
23
Faza pucharowa
1/4 #1
Dulat, Piotr
vs.
Kozłowski, Robert
2-3
00:51:21
 I 
1/4 #2
Matykowski, Artur
vs.
Tertel, Edward
2-3
00:54:47
 I 
1/4 #3
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Łukacz, Sebastian
1-3
00:23:07
 I 
1/4 #4
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Baranowski, Grzegorz
3-0
00:17:51
 I 
1/2 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Tertel, Edward
3-0
00:10:56
 I 
1/2 #2
Łukacz, Sebastian
vs.
Kazimierczyk, Szymon
3-0
00:15:10
 I 
FINAL
Kozłowski, Robert
vs.
Łukacz, Sebastian
1-3
00:21:35
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
591
500
91
1.5000
2
473
400
73
1.4000
3
375
300
75
1.3000
4
313
250
63
1.2000
5
259
200
59
1.1000
6
248
180
68
1.0000
7
211
170
41
0.9000
8
216
160
56
0.8000
9
150
125
25
0.7000
10
139
120
19
0.6000
11
125
115
10
0.5000
Turniej w środę #20/2018
Turniej w środę #22/2018


Strona wyświetlana: 72 razy, ostatnio 2019-01-15 04:41:03 (1488468 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności