Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
3.228.21.186
2
Turniej w środę #24/2018
Number One CLUB 2018-06-13 odmiana 10 bil
start turnieju: 18:17:35, koniec 00:02:05
Graczy: 12
Meczy: 32
Partii: 132
r1-m1, 00:27:22
I
Lech, Kamil
 
Tertel, Edward
 1 
r2-m1, 00:33:35
I
Lech, Kamil
 
Matykowski, Artur
 3 
r3-m1, 00:14:52
I
Lech, Kamil
 
Lewkowicz, Sylwester
 2 
r4-m1, 00:26:59
I
Lech, Kamil
 
Łabuda, Joanna
 1 
r1-m2, 00:27:26
I
Kozłowski, Robert
 
Kisły, Michał
 3 
r2-m2, 00:28:55
I
Kozłowski, Robert
 
Tertel, Edward
 3 
r3-m2, 00:32:23
I
Kozłowski, Robert
 
Matykowski, Artur
 2 
r4-m2, 00:18:43
I
Kozłowski, Robert
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r1-m3, 00:34:36
I
Kułakowski, Patryk
 
Soboczyński, Piotr
 1 
r2-m3, 00:19:43
I
Kułakowski, Patryk
 
Kisły, Michał
 0 
r3-m3, 00:32:19
I
Kułakowski, Patryk
 
Tertel, Edward
 1 
r4-m3, 00:22:55
I
Kułakowski, Patryk
 
Matykowski, Artur
 2 
r1-m4, 00:24:45
I
Baranowski, Grzegorz
 
Łabuda, Joanna
 3 
r2-m4, 00:15:24
I
Baranowski, Grzegorz
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r3-m4, 00:21:20
I
Baranowski, Grzegorz
 
Kisły, Michał
 3 
r4-m4, 00:22:50
I
Baranowski, Grzegorz
 
Tertel, Edward
 3 
r1-m5, 00:16:11
I
Łukacz, Sebastian
 
Lewkowicz, Sylwester
 0 
r2-m5, 00:30:17
I
Łukacz, Sebastian
 
Łabuda, Joanna
 2 
r3-m5, 00:32:55
I
Łukacz, Sebastian
 
Soboczyński, Piotr
 2 
r4-m5, 00:25:35
I
Łukacz, Sebastian
 
Kisły, Michał
 2 
r1-m6, 00:38:33
I
Dulat, Piotr
 
Matykowski, Artur
 3 
r2-m6, 00:24:05
I
Dulat, Piotr
 
Lewkowicz, Sylwester
 0 
r3-m6, 00:35:26
I
Dulat, Piotr
 
Łabuda, Joanna
 3 
r4-m6, 00:55:25
I
Dulat, Piotr
 
Soboczyński, Piotr
 2 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Kułakowski, Patryk(211)
16
12 (0.7500)
4 (0.2500)
8
2 .
Łukacz, Sebastian(149)
18
12 (0.6667)
6 (0.3333)
1
3 .
Lech, Kamil(221)
18
11 (0.6111)
7 (0.3889)
17
4 .
Łabuda, Joanna(224)
16
9 (0.5625)
7 (0.4375)
21
5 .
Tertel, Edward(136)
15
8 (0.5333)
7 (0.4667)
19
6 .
Dulat, Piotr(4)
17
9 (0.5294)
8 (0.4706)
2
7 .
Matykowski, Artur(156)
20
10 (0.5000)
10 (0.5000)
4
8 .
Kisły, Michał(121)
17
8 (0.4706)
9 (0.5294)
10
9 .
Soboczyński, Piotr(92)
17
8 (0.4706)
9 (0.5294)
18
10 .
Kozłowski, Robert(199)
17
6 (0.3529)
11 (0.6471)
3
11 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
15
5 (0.3333)
10 (0.6667)
7
12 .
Baranowski, Grzegorz(98)
14
2 (0.1429)
12 (0.8571)
16
Faza pucharowa
1/4 #1
Kułakowski, Patryk
vs.
Soboczyński, Piotr
1-3
00:39:33
 I 
1/4 #2
Łabuda, Joanna
vs.
Tertel, Edward
0-3
00:25:21
 I 
1/4 #3
Lech, Kamil
vs.
Dulat, Piotr
2-3
01:03:18
 I 
1/4 #4
Łukacz, Sebastian
vs.
Matykowski, Artur
2-3
00:36:37
 I 
1/2 #1
Soboczyński, Piotr
vs.
Tertel, Edward
3-1
00:33:27
 I 
1/2 #2
Dulat, Piotr
vs.
Matykowski, Artur
0-3
00:31:04
 I 
FINAL
Soboczyński, Piotr
vs.
Matykowski, Artur
3-2
00:32:52
 I 
O 3 miejsce
Tertel, Edward
vs.
Dulat, Piotr
0-3
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
682
600
82
1.5000
2
559
480
79
1.4091
3
436
360
76
1.3182
4
367
300
67
1.2273
5
308
240
68
1.1364
6
281
216
65
1.0455
7
263
204
59
0.9545
8
239
192
47
0.8636
9
187
150
37
0.7727
10
169
144
25
0.6818
11
163
138
25
0.5909
12
142
132
10
0.5000
Turniej w środę #23/2018
Turniej w środę #25/2018


Strona wyświetlana: 189 razy, ostatnio 2019-10-17 03:29:50 (1995543 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności