Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
18.212.92.235
2
Turniej w środę #25/2018
Number One CLUB 2018-06-20 odmiana 8 bil
start turnieju: 18:14:14, koniec 00:41:20
Graczy: 11
Meczy: 30
Partii: 118
r1-m1, 00:43:23
I
Matykowski, Artur
 
Pawłowski, Dariusz
 2 
r2-m1
  
  
r3-m1, 00:20:05
I
Matykowski, Artur
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r4-m1, 00:31:46
I
Matykowski, Artur
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r1-m2, 00:35:59
I
Dulat, Piotr
 
Łukacz, Sebastian
 1 
r2-m2, 00:54:46
I
Dulat, Piotr
 
Pawłowski, Dariusz
 2 
r3-m2, 00:57:19
I
Dulat, Piotr
 
Soboczyński, Piotr
 3 
r4-m2, 00:35:03
I
Dulat, Piotr
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r1-m3, 00:30:02
I
Soboczyński, Piotr
 
Łabuda, Joanna
 0 
r2-m3, 00:39:56
I
Soboczyński, Piotr
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r3-m3, 00:26:34
I
Soboczyński, Piotr
 
Pawłowski, Dariusz
 1 
r4-m3
  
  
r1-m4, 00:17:50
I
Kozłowski, Robert
 
Lewkowicz, Sylwester
 0 
r2-m4, 00:14:17
I
Kozłowski, Robert
 
Łabuda, Joanna
 0 
r3-m4, 00:20:49
I
Kozłowski, Robert
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r4-m4, 00:17:51
I
Kozłowski, Robert
 
Pawłowski, Dariusz
 0 
r1-m5, 00:25:53
I
Kułakowski, Patryk
 
Baranowski, Grzegorz
 0 
r2-m5, 00:24:57
I
Kułakowski, Patryk
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r3-m5, 00:33:37
I
Kułakowski, Patryk
 
Łabuda, Joanna
 1 
r4-m5, 00:25:18
I
Kułakowski, Patryk
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r1-m6, 00:40:53
I
Kisły, Michał
 
Matykowski, Artur
 2 
r2-m6, 00:20:44
I
Kisły, Michał
 
Baranowski, Grzegorz
 0 
r3-m6, 00:33:36
I
Kisły, Michał
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r4-m6, 00:29:26
I
Kisły, Michał
 
Łabuda, Joanna
 0 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Kozłowski, Robert(199)
13
10 (0.7692)
3 (0.2308)
3
2 .
Soboczyński, Piotr(92)
16
11 (0.6875)
5 (0.3125)
14
3 .
Kisły, Michał(121)
15
10 (0.6667)
5 (0.3333)
8
4 .
Łukacz, Sebastian(149)
17
10 (0.5882)
7 (0.4118)
1
5 .
Dulat, Piotr(4)
17
10 (0.5882)
7 (0.4118)
2
6 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
16
9 (0.5625)
7 (0.4375)
7
7 .
Kułakowski, Patryk(211)
15
8 (0.5333)
7 (0.4667)
9
8 .
Matykowski, Artur(156)
19
10 (0.5263)
9 (0.4737)
4
9 .
Pawłowski, Dariusz(193)
17
5 (0.2941)
12 (0.7059)
18
10 .
Baranowski, Grzegorz(98)
14
2 (0.1429)
12 (0.8571)
17
11 .
Łabuda, Joanna(224)
13
1 (0.0769)
12 (0.9231)
20
Faza pucharowa
1/4 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Matykowski, Artur
3-1
00:19:34
 I 
1/4 #2
Dulat, Piotr
vs.
Łukacz, Sebastian
3-2
00:53:15
 I 
1/4 #3
Kisły, Michał
vs.
Lewkowicz, Sylwester
3-0
00:23:18
 I 
1/4 #4
Soboczyński, Piotr
vs.
Kułakowski, Patryk
3-1
00:32:37
 I 
1/2 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Dulat, Piotr
3-0
00:30:32
 I 
1/2 #2
Kisły, Michał
vs.
Soboczyński, Piotr
3-1
00:39:13
 I 
FINAL
Kisły, Michał
vs.
Kozłowski, Robert
3-2
00:34:50
 I 
O 3 miejsce
Soboczyński, Piotr
vs.
Dulat, Piotr
1-3
00:44:38
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
603
500
103
1.5000
2
503
400
103
1.4000
3
379
300
79
1.3000
4
332
250
82
1.2000
5
247
200
47
1.1000
6
227
180
47
1.0000
7
226
170
56
0.9000
8
207
160
47
0.8000
9
144
125
19
0.7000
10
130
120
10
0.6000
11
122
115
7
0.5000
Turniej w środę #24/2018
Turniej w środę #26/2018


Strona wyświetlana: 63 razy, ostatnio 2019-01-12 03:08:32 (1488605 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności