Tabele gier Rankingi
Strona Główna Wykaz zawodników
Login:
Hasło:
100.26.182.28
2
Turniej w środę #14/2018
Number One CLUB 2018-04-04 odmiana 8 bil
start turnieju: 18:18:29, koniec 22:51:34
Graczy: 16
Meczy: 36
Partii: 144
r1-m1, 00:16:56
I
Matykowski, Artur
 
Pawłowski, Dariusz
 0 
r2-m1, 00:17:06
I
Matykowski, Artur
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r3-m1, 00:18:34
I
Matykowski, Artur
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r1-m2, 00:17:01
I
Lech, Kamil
 
Kułakowski, Patryk
 0 
r2-m2, 00:30:10
I
Lech, Kamil
 
Pawłowski, Dariusz
 1 
r3-m2, 00:17:01
I
Lech, Kamil
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r1-m3, 00:28:08
I
Tertel, Edward
 
Łukacz, Sebastian
 2 
r2-m3, 00:25:58
I
Tertel, Edward
 
Kułakowski, Patryk
 1 
r3-m3, 00:19:46
I
Tertel, Edward
 
Pawłowski, Dariusz
 0 
r1-m4, 00:11:18
I
Kozłowski, Robert
 
Ja_110, Pa_110
 1 
r2-m4, 00:18:57
I
Kozłowski, Robert
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r3-m4, 00:16:18
I
Kozłowski, Robert
 
Kułakowski, Patryk
 3 
r1-m5, 00:28:29
I
Kisły, Michał
 
Baranowski, Grzegorz
 2 
r2-m5, 00:22:45
I
Kisły, Michał
 
Ja_110, Pa_110
 2 
r3-m5, 00:11:48
I
Kisły, Michał
 
Łukacz, Sebastian
 3 
r1-m6, 00:29:48
I
Malinowski, Jacek
 
Dulat, Piotr
 3 
r2-m6, 00:18:32
I
Malinowski, Jacek
 
Baranowski, Grzegorz
 3 
r3-m6, 00:17:42
I
Malinowski, Jacek
 
Ja_110, Pa_110
 0 
r1-m7, 00:22:31
I
Soboczyński, Piotr
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r2-m7, 00:41:06
I
Soboczyński, Piotr
 
Dulat, Piotr
 3 
r3-m7, 00:15:52
I
Soboczyński, Piotr
 
Baranowski, Grzegorz
 1 
r1-m8, 00:23:57
I
Łabuda, Joanna
 
Kazimierczyk, Szymon
 3 
r2-m8, 00:24:33
I
Łabuda, Joanna
 
Lewkowicz, Sylwester
 3 
r3-m8, 00:17:08
I
Łabuda, Joanna
 
Dulat, Piotr
 3 
Tabela po grach grupowych
LP
Nazwisko
Partie
Wygrane
Przegrane
Rank
1 .
Dulat, Piotr(4)
11
9 (0.8182)
2 (0.1818)
1
2 .
Lewkowicz, Sylwester(48)
11
9 (0.8182)
2 (0.1818)
8
3 .
Tertel, Edward(136)
12
9 (0.7500)
3 (0.2500)
9
4 .
Kazimierczyk, Szymon(125)
13
9 (0.6923)
4 (0.3077)
2
5 .
Lech, Kamil(221)
12
8 (0.6667)
4 (0.3333)
11
6 .
Łukacz, Sebastian(149)
13
8 (0.6154)
5 (0.3846)
5
7 .
Baranowski, Grzegorz(98)
12
6 (0.5000)
6 (0.5000)
13
8 .
Kozłowski, Robert(199)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
3
9 .
Kisły, Michał(121)
13
6 (0.4615)
7 (0.5385)
6
10 .
Matykowski, Artur(156)
11
5 (0.4545)
6 (0.5455)
4
11 .
Malinowski, Jacek(1)
10
4 (0.4000)
6 (0.6000)
14
12 .
Kułakowski, Patryk(211)
11
4 (0.3636)
7 (0.6364)
7
13 .
Soboczyński, Piotr(92)
11
4 (0.3636)
7 (0.6364)
18
14 .
Ja_110, Pa_110(110)
12
3 (0.2500)
9 (0.7500)
19
15 .
Łabuda, Joanna(224)
11
2 (0.1818)
9 (0.8182)
15
16 .
Pawłowski, Dariusz(193)
10
1 (0.1000)
9 (0.9000)
10
Faza pucharowa
o 1/4 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Kisły, Michał
3-2
00:15:52
 I 
o 1/4 #2
Lech, Kamil
vs.
Kułakowski, Patryk
2-3
00:27:58
 I 
o 1/4 #3
Łukacz, Sebastian
vs.
Malinowski, Jacek
1-3
00:24:44
 I 
o 1/4 #4
Baranowski, Grzegorz
vs.
Matykowski, Artur
1-3
00:23:58
 I 
1/4 #1
Dulat, Piotr
vs.
Kozłowski, Robert
1-3
00:22:12
 I 
1/4 #2
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Kułakowski, Patryk
3-0
00:11:55
 I 
1/4 #3
Tertel, Edward
vs.
Malinowski, Jacek
1-3
00:29:32
 I 
1/4 #4
Lewkowicz, Sylwester
vs.
Matykowski, Artur
3-2
00:26:02
 I 
1/2 #1
Kozłowski, Robert
vs.
Kazimierczyk, Szymon
1-3
00:17:34
 I 
1/2 #2
Malinowski, Jacek
vs.
Lewkowicz, Sylwester
3-2
00:25:06
 I 
FINAL
Kazimierczyk, Szymon
vs.
Malinowski, Jacek
3-1
00:22:35
 I 
O 3 miejsce
Kozłowski, Robert
vs.
Lewkowicz, Sylwester
1-3
00:09:18
 I 
Tabela miejsc
Miejsce
Nazwisko
Pkt razem
Pkt miejsce
Pkt za mecze
Wsk.
1
896
800
96
1.5000
2
713
640
73
1.4333
3
567
480
87
1.3667
4
464
400
64
1.3000
5
355
320
35
1.2333
6
340
288
52
1.1667
7
322
272
50
1.1000
8
311
256
55
1.0333
9
243
200
43
0.9667
10
226
192
34
0.9000
11
233
184
49
0.8333
12
210
176
34
0.7667
13
189
168
21
0.7000
14
172
160
12
0.6333
15
161
152
9
0.5667
16
150
144
6
0.5000
Turniej w środę #13/2018
Turniej w środę #15/2018


Strona wyświetlana: 118 razy, ostatnio 2019-09-17 07:05:12 (1922494 )

Strona Główna Regulaminy Przepisy Przepisy Ogólne Przepisy w 8 Gracze Wyniki Aktualności